f

Fotograf ślubny Trójmiasto, Gdańsk  - Emilia Góralska

WSZYSTKO,

CO ZDARZA SIĘ I ZMIENIA TWOJE ŻYCIE

TO ULOTNE MGNIENIA

MOMENTY WARTE SĄ WIECZNOŚCI… OCAL JE.

Z zawodu jestem psychologiem jednakże fotografia to moje życie, moja miłość, moja pasja. Staram się spełniać ludzkie marzenia. Fotografuję cyfrowo, ale zaczynałam od fotografii analogowej, do której do dziś mam ogromny sentyment

Pierwszy raz sięgnęłam po aparat dla mojej pierwszej miłości. I po dziś dzień piękne chwile życia związane z miłością są dla mnie warte zapamiętania. I to jest moim przesłaniem, każdego dnia mojej pracy.

Żadna inna forma przekazu multimedialnego nie jest w stanie w tak głęboki i szczery sposób przekazać emocji i uczuć, jak zdjęcie. Tym, co kieruje mnie w fotograficznych wyzwaniach są przede wszystkim ludzie i ich emocje.

Obecnie mieszkam w Gdańsku ale nigdy nie zamknęłam swojej pracy fotograficznej tylko na jedno miasto. Fotografie wykonuję wszędzie tam gdzie moi klienci zamarzą:)

 

„Jeśli fotograf jest zainteresowany ludźmi przed swoim obiektywem i jeśli jest wrażliwy – to już bardzo dużo.
Narzędziem nie jest aparat lecz fotograf.” – Eve Arnold

REFERENCJE

Emilka. Jesteś boska. Wszyscy zbieraja szczęki z podłogi.
Zdjęcia są piękne, spontaniczne, naturalne. Wychwyciłaś tyle pięknych chwil.
Jestem naprawde szczesliwa majac taka pamiatke. A Ty jesteś taką kochaną osobą. Napewno Cie nie zapomnę!
Kto wie kiedy się zobaczymy :)

Pozdrawiam i sciskam i dziekuje i wszystko :D
Karolina & Mohamed

I know Emilia as a very enthusiastic and talented photographer. She made our pictures at the beach of Gdansk and Im very satisfied with her work; bright and sparkling pictures! Emilia works with passion and has great eye for details. Besides that she has the gift to make you feel comfortable. She takes the time thats needed, so it feels like there’s no camera around. Therefore you are in a relaxed state, with beautiful and authentic pictures as a great result.

Marta & Leendert

Zdjęcia Emilii mówią same za siebie, ale jeśli ktoś potrzebuje dodatkowej zachęty, to potwierdzamy, że warto! Jej zdjęcia nie tylko utrwaliły to co się wydarzyło w dniu naszego ślubu, ale przede wszystkim oddały atmosferę tego szczególnego dla nas dnia. Do tego jest po prostu bardzo fajną i ciepłą osobą – cieszymy się, że to właśnie ona towarzyszyła nam w dniu naszego ślubu. Wszystko terminowo i zgodnie z ustaleniami. Nie ma mowy też o czekaniu 2 – 3 miesiące na zdjęcia. Dziękujemy!  :)

Monika & Mariusz

Cześć Emilko,

jesteśmy ciągle w cudownej podróży i mamy niewiele czasu, by zajrzeć do skrzynki. Właśnie rzuciliśmy okiem na zdjęcia i jesteśmy zachwyceni! Zdjęcia są przepiękne :)
Przemek & Hania
Czesc Emilio!
Odebralismy dzis zdjecia:) i jestesmy bardzo zadowoleni :)))) nie mozemy sie napatrzec, super ujecia, kolorystyka, klimat taki jaki chcielismy uzyskac:))) bardzo nam sie podobaja, do tego stopnia ze juz dwa razy obejrzelismy, bedziemy miec jedynie problem z wyborem tych najlepszych do albumu, gdyż wszystkie sa piekne:)
Dziekujemy bardzo za super wspolprace!
Ola & Paweł

Hej!

Bardzo dziękujemy za zdjęcia :) są naprawdę cudne :) Dziękujemy :)

Asia i Domenico