Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, object given in /wp-includes/functions.php on line 3187
Referencje | EG PHOTO
f

Emilka. Jesteś boska. Wszyscy zbieraja szczęki z podłogi.
Zdjęcia są piękne, spontaniczne, naturalne. Wychwyciłaś tyle pięknych chwil.
Jestem naprawde szczesliwa majac taka pamiatke. A Ty jesteś taką kochaną osobą. Napewno Cie nie zapomnę!
Kto wie kiedy się zobaczymy :)

Pozdrawiam i sciskam i dziekuje i wszystko :D
Karolina & Mohamed

I know Emilia as a very enthusiastic and talented photographer. She made our pictures at the beach of Gdansk and Im very satisfied with her work; bright and sparkling pictures! Emilia works with passion and has great eye for details. Besides that she has the gift to make you feel comfortable. She takes the time thats needed, so it feels like there’s no camera around. Therefore you are in a relaxed state, with beautiful and authentic pictures as a great result.

Marta & Leendert

Zdjęcia Emilii mówią same za siebie, ale jeśli ktoś potrzebuje dodatkowej zachęty, to potwierdzamy, że warto! Jej zdjęcia nie tylko utrwaliły to co się wydarzyło w dniu naszego ślubu, ale przede wszystkim oddały atmosferę tego szczególnego dla nas dnia. Do tego jest po prostu bardzo fajną i ciepłą osobą – cieszymy się, że to właśnie ona towarzyszyła nam w dniu naszego ślubu. Wszystko terminowo i zgodnie z ustaleniami. Nie ma mowy też o czekaniu 2 – 3 miesiące na zdjęcia. Dziękujemy!  :)

Monika & Mariusz

Cześć Emilko,

jesteśmy ciągle w cudownej podróży i mamy niewiele czasu, by zajrzeć do skrzynki. Właśnie rzuciliśmy okiem na zdjęcia i jesteśmy zachwyceni! Zdjęcia są przepiękne :)
../
Przemek & Hania
..
Cześć Emilio!
Odebraliśmy dziś zdjęcia:) i jesteśmy bardzo zadowoleni :)))) nie możemy się napatrzeć, super ujęcia, kolorystyka, klimat taki jaki chcieliśmy uzyskać:))) bardzo nam się podobaja, do tego stopnia ze juz dwa razy obejrzelismy, bedziemy miec jedynie problem z wyborem tych najlepszych do albumu, gdyż wszystkie sa piekne:)
Dziekujemy bardzo za super współpracę!
..
Ola & Paweł
.

Hej!
Bardzo dziękujemy za zdjęcia :) są naprawdę cudne :) Dziękujemy :)

Asia i Domenico

Zdjecia CUDOWNE !!, jestesmy zachwyceni !

Beata i Michał